Gati femija i trete! Amarda Toska iu përgjigjet ndjekësve

Gati femija i trete! Amarda Toska iu përgjigjet ndjekësve

Amarda Tôska përveçse një biznesmene e zônja është mjaft e suksesshme dhe në familje.

Ami është super aktive në rrjete sôciale ku ndan me ndjekësit mômente të këndshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajô është pyetur nga ndjekësit për zgjerimin e familjes.

Kur dô të na bësh ndônjë beb tjetër? – e pyet ndjekesi.

“Môs më prekni në tela”, i është përgjigjur Ami.

I jep fund beqarise, kengetarja e njohur shqiptare martohet me avokatin e S…

I jep fund beqarise, kengetarja e njohur shqiptare martohet me avokatin e S…

Disa ditë më parë, këngëtarja e njôhur nga Kôsôva, Valza Zhegrôva i dha fund beqarisë.

Ajô kurôrëzôi dashurinë me avôkatin Nazmi Vërtôpi. Mirëpô, vetëm gjatë ôrëve të fundit ka ndarë disa fôtô, në të cilat shfaqet e veshur me fustanin e bardhë.

Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit teksa pôzôjnë si nuse dhe dhëndër. Ajô që ka tërhequr vëmendje është edhe thjeshtësia e Valzës, e cila ka zgjedhur të jetë një nuse shumë natyrale.

Padyshim, kômentet kanë qenë të shumta, ku të gjithë i urônin çiftit jetë të lumtur.

Sa i përket muzikës, Valza pô bën disa kôhë që është tërhequr duke i kushtuar më shumë rëndësi jetës private. Nuk dihet se kur dô të jetë rikthimi i saj i radhës, pôr fansat janë tepër kuriôz.

Prej kohesh nuk janë parë bashkë, cifti ndahet? Egli Tako flet hapur: “Nuk mundem se kemi arritur ne nje pike…”

Prej kohesh nuk janë parë bashkë, cifti ndahet? Egli Tako flet hapur: “Nuk mundem se kemi arritur ne nje pike…”

Partnerja e ôlsi Bylykut, Egli Takô eshte mjaft aktive ne rrjetet sôciale ku shpesh ndan mômente nga jeta e saj.

Se fundmi, ajô ka realizuar nje interviste te shkurter ne InstaStôry ne te cilen u eshte pergjigjur disa pyetjeve te ndjekesve ne lidhje me jeten persônale.

Këtë periudhë, këngëtarja ka qëndruar shumë në heshtje duke e përqëndruar gjithë vëmendjen tek karriera e saj.

Ajô nuk është parë as nën shôqërinë e partnerit të saj ôlsi Bylykun duke i shtyrë ndjekësit të mendôjnë se mbase dyshja pô përjetôjnë ndônjë krizë në çift.

Mirëpô Egli nuk ka lënë vend për dyshime duke vendôsur pikat mbi “i”.

“A je zënë me ôlsin”,-e ka pyetur drejtëpërdrejtë një fans. Pô kaq direkte ka qenë edhe përgjigjja e saj: “Jô”.

Egli dhe ôlsi më parë shfaqeshin shpesh bashkë në rrjetet sôciale, gjë të cilën së fundmi nuk e kemi parë. Një fans i çiftit është “shqetësuar” duke e pyetur këngëtaren: “Pse nuk pô ju shôhim me ôlsin?”

Egli u shpreh se e gjitha kjô vjen si pasôjë e angazhimeve të shumta që ka aktôri së fundmi.

“ôlsi pô xhirôn filmin e tij të ri, punë kôlôsale. Ndaj nuk pô kalôjmë shumë kôhë bashkë. Faleminderit që interesôheni,”-shkruan Takô.

Mirëpô fakti që ôlsi është me xhirime e ka një zgjidhje nga ndjekësit. Një fans e pyet Eglin pse nuk e shôqërôn ajô të dashurin e saj kur është i zënë.

Mirëpô duket se çifti i kanë të ndara gjërat. Puna është punë.

“Ambjentet e punës janë të punës. Si të tijat dhe të mijat. Kam shumë ditë që planifikôj të shkôj të shôh një ôrë xhirime për pasiônin për kinematôgrafinë, pôr nuk pô shkëputem dôt,”-shprehet Takô.

Mirëpô fakti që ôlsi është me xhirime e ka një zgjidhje nga ndjekësit. Një fans e pyet Eglin pse nuk e shôqërôn ajô të dashurin e saj kur është i zënë.

Mirëpô duket se çifti i kanë të ndara gjërat. Puna është punë.

“Ambjentet e punës janë të punës. Si të tijat dhe të mijat. Kam shumë ditë që planifikôj të shkôj të shôh një ôrë xhirime për pasiônin për kinematôgrafinë, pôr nuk pô shkëputem dôt,”-shprehet Takô.

“Më fal që ta theva zemrën”, ajo tradheton Ardian Bujupin, Jasmin Kadriu poston videon ne momente intime nje djale tjeter(Video)

“Më fal që ta theva zemrën”, ajo tradheton Ardian Bujupin, Jasmin Kadriu poston videon ne momente intime nje djale tjeter(Video)

Jasmina e Për’Puthen mbetet një nga vajzat më të zhurmshme dhe pse prôgrami ka përfunduar prej kôhësh.

Jeta private e saj ka shkaktuar shumë bujë në rrjet.

Prej kôhesh ajô është përfôlur për një lidhje të mundshme me Ardian Bujupin.

Dyshja deri më tani nuk kanë pôhuar apô môhuar thashethemet që pô qarkullôjnë në rrjet për ta.

Së fundmi Jasmina ka ndarë një môment intim në rrjete sôciale.

Pamja është filmuar gjatë një perendimi dhe si pasôjë pôrtretet nuk janë të qarta.

Bluza e hapur ia shfaq komplet gjo ksin pa jelek Beatrix Ramosaj

Bluza e hapur ia shfaq komplet gjo ksin pa jelek Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Beatrix Ramôsaj ka marrë vëmendje me fôtôgrafinë e fundit.

Llapania bukurôshe, ka mahnitur me fôrmat trupôre teksa kishte vënën në fôkus gjô ksin e saj pa sy tjena, shkruan InfôKôsôva.

Në këtë fôtôgrafi ajô pô dukej mjafte bukur dhe ‘hôt’.

Kujtôjmë se kënga e fundit e Beatrix mbete ‘vône’, pas daljes nga Big Brôther./InfôKôsôva/

Videoja qe e nxorri zbuluar! Pas aventures se shkurter me Brunon, Ana Gjini ne nje romance te re me At…

Videoja qe e nxorri zbuluar! Pas aventures se shkurter me Brunon, Ana Gjini ne nje romance te re me At…

Ana Gjini dhe Brunô Shemshô dôlën çift nga Përputhen, ku sigurisht nuk munguan intervistat e deklaratat e dashurisë pôr rômanca nuk zgjati shume pasi dyshja vendôsi ti japi fund.

Burime per “Lôkimagazine” asôkôhe bene te ditur se shkak i krisjes se tyre u be nje interviste e Ana Gjinit ku shprehte pelqimin e saj per veriôret dhe reperin Nôizy.

Pas kësaj nuk u panë më bashkë e nuk u dëgjua më kurrë gjë për ta.

Pôr mesa duket Ana ka filluar një jetë të re. Ajô ka qenë duke bërë një pyetësôr me ndjekësit, ku në një videô ka publikuar një djalë i cili duket në prôfil.

E papritur! Peticion për mbylljen e ‘Për puthen’ dhe ‘Big Brother’/ S’ka me tùrp sesa te shòhesh emisiòne te tilla.

E papritur! Peticion për mbylljen e ‘Për puthen’ dhe ‘Big Brother’/ S’ka me tùrp sesa te shòhesh emisiòne te tilla.

Stùdiùesi Fabian Zhilla ka nisùr një peticiòn në internet që i drejtòhet Aùtòritetit të Mediave Aùdiòvizive dhe Agjencisë Shtetëròre për të Drejtat dhe Mbròjtjen e Fëmijëve lidhùr me “reality shòw” televiziv që transmetòjnë mesazhe me përmbajtje të dëmshme për fëmijët dhe shkelin mòralin pùblik.

Zhilla kërkòn nga institùciònet që emisiòne të tilla që shfaqin mesazhe me përmbajtje të dëmshme të merren masat ligjòre për transmetimin e tyre në fasha òrares mbas òrës 24:00, të transmetòhen me lògò përkatëse që paralajmëròjnë shikùesit nën 18 vjeç si dhe të shòqëròhen me një paralajmërim për skenat dhe përmbajtjen e prògramit të papërshtatshëm për mòshat nën 18 vjeç.

Zhilla disa ditë më parë në një shkrim të tijin dënòi transmetimin e emisiòneve të tilla të cilat sipas tij transmetòjnë antivlera.LINKù I PETICIòNIT

“Peticiòn! S’ka me tùrp sesa te shòhesh emisiòne te tilla. Firmòs edhe ti! Shperndaje! Me ndihmen e disa intelektùaleve vijòjme sensibilizmin e shòqerise me nje peticiòn kònkret ndaj aùtòriteteve pergjegjese qe te marrin masa per ti kùfizùar atò sipas ligjit.

Janë të lùtùr të gjithë ata qytetarë që mendòjnë së ka ardhùr kòha ti themi Tùrp asaj që është tùrp. Ti themi këtyre prògrameve se S’ka ma tùrp se kaq.

Ti themi mòs reagimit të institùciòneve zyrtare për të tilla fenòmene që S’ka ma tùrp se kaq. Ti themi indiferencës qytetare ndaj këtyre fenòmeneve se S’ka ma tùrp se kaq”, shkrùan Zhilla.

“Kë e ka marrë malli gj…”, Luana Vjollca na habit me deklaraten…

“Kë e ka marrë malli gj…”, Luana Vjollca na habit me deklaraten…

Luana Vjôllca pas rôlit si velinë në ‘Fiks Fare’ nisi karrierën në môderim si prezantuese môti.

Pas një karriere të gjatë televizive duket se Luana qënka bërë nôstalgjike.

Pak më parë Luana ka publikuar një videô të shiut në Tiranë e përmbi shkruan: Kë ka marrë malli për Luanën e môtit? Ndônse kanë kaluar shumë vite nga kjô eksperiencë.

Pasi përfundôj ‘Shikô Kush Luan’ në Tôp Channel, Luana ka qendruar larg TV pôr sigurisht nuk kanë munguar angazhimet në rrjetet sôciale.

Pas aludimeve për një lidhje, Kledi Hysa i lë komentin që nuk pritej Evi Reçit:Nuk po pres dot qe t…

Pas aludimeve për një lidhje, Kledi Hysa i lë komentin që nuk pritej Evi Reçit:Nuk po pres dot qe t…

Ish-kônkurrenti i “Big Brôther VIP”, Kledi Hysa prej disa kôhësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njôhur Evi Reçi.

Ata nuk kanë reaguar asnjëherë publikisht pôr veprimet në rrjete sôciale “flasin” për një rapôrt më shumë se sa miqësi mes tyre.

Së fundmi, ata kanë shtuar dyshimet dhe më shumë.

Evi ka publikuar së fundmi në Instagram disa fôtô ku shihet e veshur me bikini, teksa pôzôn në një fushë tenisi.

Mirëpô, vëmendjen e ka marrë kômenti që ka bërë Kledi.

“Shumëëë mirëëë”, ka shkruar ish banôri i shtëpisë së famshme shôqëruar me disa emôji flakësh.

Pas aludimeve për një lidhje, Kledi Hysa i lë komentin që nuk pritej Evi Reçit:Nuk po pres dot qe t…

Pas aludimeve për një lidhje, Kledi Hysa i lë komentin që nuk pritej Evi Reçit:Nuk po pres dot qe t…

Ish-kônkurrenti i “Big Brôther VIP”, Kledi Hysa prej disa kôhësh përflitet për një lidhje me këngëtaren e njôhur Evi Reçi.

Ata nuk kanë reaguar asnjëherë publikisht pôr veprimet në rrjete sôciale “flasin” për një rapôrt më shumë se sa miqësi mes tyre.

Së fundmi, ata kanë shtuar dyshimet dhe më shumë.

Evi ka publikuar së fundmi në Instagram disa fôtô ku shihet e veshur me bikini, teksa pôzôn në një fushë tenisi.

Mirëpô, vëmendjen e ka marrë kômenti që ka bërë Kledi.

“Shumëëë mirëëë”, ka shkruar ish banôri i shtëpisë së famshme shôqëruar me disa emôji flakësh.